Hemen Ücretsiz Arayın 0212 934 0 112 destek@misyonkredi.com

Whatsapp’tan Sor

Herkese Kredi Çıkartılır 60 ay Vade İmkanını Kaçırmayın

Misyon Kredi İSTANBUL TİCARET ODASINA Kayıtlı olup 5411 sayılı bankacılık kanununa bağlı olarak çalışmalarını sürdüren, VE Bünyesinde Çok Sayıda Kredi Uzmanı Barındıran yasal bir danışmanlık şirketidir.

Bankalardan kredi alamayan veya daha yüksek limitlerde kredi almak isteyen müşterilere, şube ya da genel müdürlük yetkisi kullandırarak kredi imkanı sağlamaktayız.

Hangi Bankalarla Görüşme Sağlıyoruz

Sizin Adınıza 18 / ile 22 Ayrı bankayla Yazılı Ve sözel Olarak Görüşmeler Sağlamaktayız. Görüşmelerimiz Gün İçinde operasyon Birimi Tarafından Gerçekleşmektedir Ve Aynı Gün Size Dönüş Sağlamaya Çalışmaktayız.

Hizmetlerimizin karşılığında ise onaylanan krediler üzerinden siz krediyi kullandıktan sonra  % 5 ile 18 arasında değişkenlik gösteren danışmanlık hizmet bedeli talep etmekteyiz.

Müşterilerimizin Kredi İşlemlerini Aldığımızda Kredi Onay Birimi Tarafından Çok Detaylı Araştırmalar Yapılmaktadır.

Sizin Adınıza 18 / ile 22 Ayrı bankayla Bizzat Görüşmeler Yapılarak Araştırma Birimi, Evraklarınızı Bankaya Sunmaktadır.

İyi Bir Sunum Yaparak Olmayacak İşler Bile Olur Hale Getirilmektedir.

Sizin de Dosyanızı Görüştüğümüz Bankalara İletirken Etkili Bir Rapor Hazırlamaktayız. Bu rapor doğrultusunda sizin  bankalarda kayıtlı geçmiş kredileriniz, mali bilgileriniz, finansal gelir-giderleriniz, geçmişe yönelik bankalarla almış olduğunuz aksiyonlar Tek Bir Dosyada Birleşerek Uygun Banka Tespiti Yapılmaktadır.

İNDİRİMDEN FAYDALANMAK İSTİYOR VE SİZİ ARAMAMIZI İSTİYORSANIZ LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ

İNDİRİMDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ...


SİZE UYGULANAN İNDİRİM TUTARI
39.90 TL49.90 TL59.90 TL

0212 934 0112

0850 888 2901

 

Görüştüğümüz Bankalar Neden Size Kredi Açmalı Neden Sizinle Çalışmaya devam Etmeli, Bunu O Bankaya Doğru Bir Şekilde Yansıtmaktayız.

Doğru Şekilde Yapılan Görüşmelerin Olumlu Olma Durumu % 90 dır. Ve Olumlu Geçmektedir. Bizi Araştırarak Bunu Rahatlıkla Görebilirsiniz.

Önce Şirket Olarak Biz Sizi Ne Kadar İyi Araştırırsak Ve Hakkınızda Ne Kadar Bilgi Sahibi Olursak, Görüşme Sağlarken O Denli Etkili Oluruz VE  Ne Kadar Veri Edinebilirsek Sorulan Sorulara O derece Etkili Ve Mantıklı Cevap Verebiliriz. Banka Bize Soracaktır Neden Kredi Açalım Diye  ? Sağlıklı Görüşme Yapılması Birinci Önceliktir.

Bu İşlemler Yapıldığında İse Onay almamamız İçin Bir Neden Kalmayacağını Öngörüyoruz.

Takdir Edersiniz Bu İşlemler Uzmanlık Gerektirir Ve Her İşi,  İşini Doğru Yapan ehline Bırakmaktır.

Sizin Bizlere Vermiş Olduğunuz Sözel Verilerin Dışında, Bizim İçin Gerekli Olan Ve Olmazsa, Olmaz Olan Tek Şey Yazılı Ve Resmi Verilerdir.

Bu verilere sizin adınıza merkez bankasından, Şirketimiz Ulaşarak Rapor hazırlamaktadır. MYNOT Raporumuzun da  Bize Cüzi Miktarda Maliyeti Vardır Ve Bunu Sizden Talep Etmekteyiz.

Merkez Bankasından Alınan Verilerle Ve şirketimizin  Uzmanları tarafından geliştirilmiş ve kredi onay aşamasında % 100’e varan sonuçlar aldığımız MyNot Raporundan Faydalanmanızı Sağlıyoruz.Bu Raporun Ücreti 79.90 TL dir. Size Özel Fiyat 49.90 TL dir.

İNDİRİMDEN FAYDALANMAK İSTİYOR VE SİZİ ARAMAMIZI İSTİYORSANIZ LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ

İNDİRİMDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ...


SİZE UYGULANAN İNDİRİM TUTARI
39.90 TL49.90 TL59.90 TL

 

Ayrıca

Örnek veriyorum: İstediğiniz tutar 100.000 TL fakat bu tutar size çıkmıyor. 

Biz bu defa şu yolu izliyoruz; siz de iyi bilirsiniz ki bankalar kredi kullandırarak varlıklarını sürdürmekte ve bu sebeple kredi kullandırımı yapmak zorundalar.

Her bankanın belirli aralıklarda müşterilere sunduğu günlük hazır limitler bulunmaktadır ve bu hazır limitlerin tutarı…

5.000 TL ile 35000 TL  arasında değişmektedir. En kötü ihtimal istemiş olduğunuz tutar onaylanmasa dahi hazır limit kullandırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Bu da sizin rapor durumunuza bağlı…


Loading…

KONU HAKKINDA SORU SORUN

ÖZEL KAMPANYA (18 Soru)

  1. BEN 79 DAN ÖDEDİM RAPORUMU NEDEN BANA BU ŞEKİLDE OLDU ?
    GERÇİ KREDİMİ KULLANDIM AMA RAPOR ÖDEMESİ BANA ÇOK OLDU FİYAT OLARAK

  2. MERHABA GÖKÇE HANIM İSMİM ÖZCAN KOÇ TELEFON NUMARAM 05355167378 SİZİN ARACILIĞINIZLA 4 AY ÖNCE KREDİ KULLANMIŞTIM TEKRAR KULLANMAK İSTİYORUM BENİ ACİLEN ARAYIN LÜTFEN

  3. Raporda 38000 bin kullanacağım yazıyordu ama 18000 tl kullandırdınız bunun sebebi nedir ? devamı yapılacak mı

  4. 3 Hafta Sonucunda 70 bin Kredimi Kullandım saygılarımı iletiyorum tüm çalışanlarsa kolaylıklar dilerim 🙂 gökçe hanım ayrıca tşk ederim ilginizden dolayı

  5. teşekkür ederim ben 79 dan rapor aldım 5000 kullandım ve indirim yapmışsınız bir sonraki işlemde bu ödemeyi yapmak istemiyorum

  6. yardımlarınız için teşekkür ederim komisyon oranınız fazla dahi olsa yinede işimi çözüme kavuşturdunuz tşk

  7. Büyük sorunlarım vardı ve çözdünüz sizlere minnettarım sizin yarınız kadar etmez bu piyasada işi yapıyorum diyenler. gökçe hanıma saygılar iyi bir müşteri danışmanı iyi bir çalışanınız. bu kredim bitince daha yüksek ve yeni bi kredi kullanmayı planlıyuorum size gelicem sizde kazanın benimde işim çözülsün birkaç kişi daha gönderdim size sadece ikisinin işi çözülmüş ama sizin bileceğiniz mesele o demekki olmayacak kadar durumları berbattı 6 ay sonra 150 bin kullanmayı planlıyorum teşekkürler saygılar

  8. saolsun misyonkredi.com yönetimi çok ilgili ve alakalı arkadaşlar, birçok yardımlarını gördüm. çalışmalarında başarılar dilerim. NOT: lütfen çizginizi bozmadan devam!!!

SIK SORULAN SORULAR


Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alırım?
Kredi Notunuz Tek Başına Önem Arz etmemektedir. Tüm Olasılıklar Uzmanlarımız Tarafından Detaylı Olarak İncelenerek İşlemler Yapılmaktadır. Uygun Banka Tespiti Yaparken Sadece Kredi Notu İle Değerlendirme Yapılmamaktadır. 0212 934 0112
Emekliyim Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
Emeklilere 100.000 TL Yüz Bin Lira' ya Kadar Kredi Kullandırımı Yapmaktayız.
Ev Hanımları Kredi Kullanabilir Mi?
Evet Ev Hanımlarına Çalışmayanlara SSK Ve Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Tek Aradığımız Şey Banka Çalışması Olması Düzenli Bir Kredi Kartı Kullanıyor Olması
Kredi Alabilmek İçin Kredi Notumun Kaç Olması Gerekir ?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr
Emekliyim Kredim Var Tekrar Kredi Kullanabilir miyim?
Emeklilere Özel Kapamalı Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Örnek: 25.000 TL Kredi Kullandınız Ve Tekrar Kredi Almak İstiyorsunuz Mevcut Kredinizi Kapatarak Yeni Kredi Açılmasını Sağlıyoruz.
SSK (Sigortam Yok) Çalışmıyorum, Gelir Belgem Yok Veya Yetersiz Kredi Alabilir miyim ?
Gelir Belgesi Ve SSK Şartı Çalışma Durumu Bizler İçin Sorun Teşkil Etmez Kredi Çıkarırız.

Müşteri Yorumları

5bin TL ihtiyaç m var. Lütfen yardımcı olur musunuz
İnayet
Meraba kredi borcumu kapatacak 12bin nakit ihtayaçım var ilgilenirseniz sevinirim iş bankası müşterisiyim kredi notum düşük diye çıkımıyr tek bir yere ödeme yapmak istiyorum
Selçuk
denizbank maaş müşterisiyim 2500 lira emekli maaşı alıyorum 20,000 lira 60 ay vadede çekebilirmiyim ayrıca siz nekadar komiyon alıyorsunuz bana acil dönüş yaparsanız sevirim çok zordayım
Abdulkadir Gözcü
Mevcut 3-4 tane kredim var devlet memuruyum. Gecikme hiç olmadı.Halkbank maaş müşterisiyim. Kredi çıkmıyor. Acaba kredi çıkartabilirmisiniz?
sinan er
10000 tl acil kredi borcumu kapatmak için lazım yardımcı olur musunuz
serkan
Kredi notunu düşük kredi alamıyorum
Levent
Bana acilen 10.000 tl lazım
Recep Şanda
acil 2000 tl krediye ihtiyacım var kredilerim tükendi nasıl yardımcı olabilirsiniz
ayşe günel çelik
acil 2000 tl krediye ihtiyacım var
ayşe günel çelik
vakıfbanktan kredi borcum vardı avukatlık oldum şu anda borcu bitti.Ziraat bankasından da kredi borcum var dosyam şu anda açık avukatta.devlet kurumunda çalışıyorum 15000 tl krediye ihtiyacım var
Orkun Esen