Misyon Krediden Kredi Kullanan Var mı?

Misyon Krediden Kredi Kullanan Var mı?

Misyon krediden kredi kullanan var mı? sorusu en çok rastladığımız durumlardan biridir. KVKK (Kişisel verileri koruma kanunu) gereği, kredi kullanan müşterilerimiz formumuza kullandıklarını belirtmediği taktirde açıklama yapmamız yasal olarak suç unsur etmektedir.

Misyon kredi danışmanlıktan kredi kullanan müşteriler genellikler misyon kredi yorumlar alanımıza teşekkür bırakmaktadır. Müşterilerimizin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda bu husus gizli kalmaktadır.

Misyon kredi danışmanlık aracılığıyla yılda 170 bin’i aşkın müşteri kredi kullanıp ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu sayı azımsanmayacak ölçüde yüksek başarı ifadesidir.

 

Minimum ve maksimum geri ödeme tutarı

Bankadan kullanacağınız kredinin Minimum ve maksimum geri ödeme bilgisi kredi kullanacağınız bankaya bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Minimum ve maksimum geri ödeme süresi

Bankadan kullanacağınız kredinin Minimum ve maksimum geri ödeme süresi 12 ay 24 ay ve 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi alacağınız bankaya göre değişiklik görtermekte olup maksimum geri ödeme süresi 36 Ay dır. Bir yıla ait faiz oranı kredi alacağınız bankaya göre değişiklik görtermektedir.  Geçerli tüm ücretler dahil olmak üzere kredinin toplam maliyetinin örneğine kredi alacağınız bankanın  sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yıllık faiz oranı yüksek bireysel krediler

Banka tarafından belirlenen faiz geçerli olup değişkenlik göstermeden kredi kullanacağınız tarih itibariyle anlaştığınız faiz oranları geçerlidir.

 

Hızlı Başvuru google-site-verification=jCHcYrqRrJZ5xCPx-y8ZUgh1-HYNTshN0CrA6fwgLjI

Başvuru Formu