Misyon Kredi

Misyon Kredi

 

“Ana sayfada bulunan kurumsal telefon numaralarımız vardır, buradaki olan numaralara dışında irtibat sağlayanlara itibar etmeyiniz.”

Misyon Kredi

Misyon Kredi danışmanlık Türkiye’de ilk ve tek yasal kredi danışmanlık şirketidir. Kredi alamayanlar ve daha yüksek tutarda kredi almak isteyen müşterilere hizmet vermektedir. Uzman ekiplerimiz  tarafından siciliniz incelenerek hangi bankaya uygun olduğunuzun tespiti ardından ilgili banka ile irtibat sağlanarak kredi kullanım aşamasına geçilmektedir. Müşteri kredi kullanıp para hesabına geçmeden hizmet bedeli için ücret talep edilmemektedir. Kredi kullanım aşamasından sonra Misyon Kredi danışmanlığın hesabına komisyon/hizmet bedeli müşteri tarafından yatırılmaktadır.

 

komisyonla kredi

Komisyonla Kredi Nedir

MisyonKredi danışmanlık komisyonla kredi işlemlerini sürdürmektedir. Komisyonla kredi, banka müşterilerinin herhangi bir sebepten dolayı bankadan kredi alamaması ve bu olumsuz durumun ortadan kaldırılması durumunda müşterinin bankadan kredi almasından kaynaklı komisyon alınmaktadır.

Misyon Kredi İşlem Süreci

Misyon Kredi danışmanlık işlem süreci şu şekilde olmaktadır, çalışmalarımız 2 ile 4 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından siciliniz detaylı inceleme yapıldıktan sonra ilgili banka ile görüşmeler sağlanarak kredi işlemlerinize başlanmaktadır. Olumlu olduğu takdirde aynı gün içinde bankalardan kredi almanıza yardımcı olmaktayız.

 

Misyon Kredi Nereye Bağlıyız

MisyonKredi danışmanlık şirketi İTO kayıtlı olup 5411 sayılı bankacılık kanunlarına uygun olarak işlemlerini sürdürmektedir. Kullandırdığımız kredilerden müşteri potansiyel ve siciline göre % 5 ile % 18 arasında hizmet bedeli almaktayız.

 

Raporunuzun Hazırlanması İçin Yapmanız Gerekenler

Misyon Kredi aracılığıyla size 5991 den gelen sms e onay vermeniz ardından işlemleriniz başlayacaktır. Sms e onay nasıl verilir, 5991 den gelen sms e ONAY bir boşluk sadece doğum yılınızı yazarak cevaplamanız yeterli olacaktır. ( Örnek : ONAY 1988 ) Sizinde doğum yılınız ne ise (Onay bir boşluk bırakarak doğum yılınızı yazınız) Gün ve Ay yazılmadan onay vermeniz gerekmektedir.

Sms onay vermek için nasıl yapılır izleyin…

 

 

misyon kredi telefon numarası güncelleme

Findeks Telefon Güncellemesi Nasıl Yapılır

Misyon Kredi aracılığıyla işlemleriniz başladığında findeks de telefonunun güncel değilse şu adımları yaparak güncelleme yapabilirsiniz.

  1. Kredi kartı kullanıyorsanız bankamatiklerden kredi kartınızla  bilgi  güncelleme yaparak mevcuttaki telefon numaranızı güncelleme yapabilirsiniz.
  2. ilişiğiniz olan bankalarla irtibat sağlayarak telefon numarası güncellemesi yapabilirsiniz
  3. 444 4 552 arayarak telefon güncellemesi yapabilirsiniz

 

misyon kredi findeks üyelik

Findekse Ücretsiz Üye Olmak

Findeks üyeliğiniz yoksa ücretsiz üye olabilirsiniz  >>Findeks Üye Olmak İçin Tıklayınız  bu adresten ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

İletişime Geçiniz

Sms e onay verdikten sonra işlemleriniz otomatik olarak başlayacaktır. Max 2 saat içerisinde sonuçlandırılacaktır. Telefon numarası güncellemesi veya ücretsiz üye olduktan sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşlemlerinizi yaptığınızı kredi danışmanınıza bildirebilirsiniz. Gerekli işlemlerinizi tamamladığınızı danışmanınıza bildirmenizin ardından işlemleriniz kaldığı yerden devam edecektir.

 

Başvuru Sonucumu Nasıl Öğrenirim

Başvuru sonucunuzu sube.misyonkredi.com.tr adresinden online takip edebilir ve hızlıca bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Şubeye girişlerde sms onayı ile giriş yapılmaktadır telefonunuza gelecek tek kullanımlık sms ile giriş yapabilirsiniz.

İletişim

destek@misyonkredi.com

0212 934 0112

0850 888 2901Warning: Undefined array key "tutar" in /home/u7957004/misyonkredi.com/wp-content/plugins/kredi-hesaplama/hesap.php on line 71

Warning: Undefined array key "ev" in /home/u7957004/misyonkredi.com/wp-content/plugins/kredi-hesaplama/hesap.php on line 72

Warning: Undefined array key "vade" in /home/u7957004/misyonkredi.com/wp-content/plugins/kredi-hesaplama/hesap.php on line 73

Warning: Undefined array key "tip" in /home/u7957004/misyonkredi.com/wp-content/plugins/kredi-hesaplama/hesap.php on line 74

 

Minimum ve maksimum geri ödeme tutarı

Bankadan kullanacağınız kredinin Minimum ve maksimum geri ödeme bilgisi kredi kullanacağınız bankaya bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Minimum ve maksimum geri ödeme süresi

Bankadan kullanacağınız kredinin Minimum ve maksimum geri ödeme süresi 12 ay 24 ay ve 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi alacağınız bankaya göre değişiklik görtermekte olup maksimum geri ödeme süresi 36 Ay dır. Bir yıla ait faiz oranı kredi alacağınız bankaya göre değişiklik görtermektedir.  Geçerli tüm ücretler dahil olmak üzere kredinin toplam maliyetinin örneğine kredi alacağınız bankanın  sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yıllık faiz oranı yüksek bireysel krediler

Banka tarafından belirlenen faiz geçerli olup değişkenlik göstermeden kredi kullanacağınız tarih itibariyle anlaştığınız faiz oranları geçerlidir.

Hızlı Başvuru google-site-verification=jCHcYrqRrJZ5xCPx-y8ZUgh1-HYNTshN0CrA6fwgLjI

Başvuru Formu