Hemen Ücretsiz Arayın 0212 934 0 112 destek@misyonkredi.com

Misyonkredi Danışmanlık

Bankalardan kredi alma konusunda zorluk çekiyorsanız ve bu soruna dur demek istiyorsanız mutlak şekilde bilinçli olmak zorundasınız. 5 dakikanızı ayırır ve okursanız Bu yazımızda size tüm detayları aktaracağız.

Kredi Danışmanlık Şirketleri Nasıl Bir Yol İzler

  1. Sözel Veriler
  2. Yazılı Ve Resmi Veriler
  3. Doğru Banka Seçimi

 

1 İş Gününde Krediniz Hazır 2 Saat İçinde Net Sonuç

 

Sözel Veriler

Kredi Danışmanlık Şirketleri Öncelikle Sizin Sorunlarınızı Dinler Ve Olabilecek Bir İşlem Varsa İkinci Aşama Başlar.

Resmi Ve Yazılı Veriler

2. Aşama Resmi Ve Yazılı Veriler Doğrultusunda Başlar Ve Sonuca Bu Verilerle Ulaşılır.

Doğru Banka Seçimi

Sözel Ve Resmi Veriler Birleştirilir Sonrasında Bu Verilere Göre Size Uygun Banka Tespiti Yapılır. Hangi Banka Size Uygun Hangi Banka Faiz Oranları Daha Düşük Vade Ve Ödeme Kolaylığı Hangi Bankada Bunun Araştırılması Yapılmaktadır.

Önemli Not:

Müşteriler Bankaya Bireysel olarak Başvuru Yaparken, Olumsuz Olacak Başvurunun Ne Gibi Sorunlar Teşkil ettiğini Hesaplanamamaktadır Ve Her Başvuru Yaptığında Daha Büyük Sorunlarla Karşılaşmaktadır. Kredi Başvurusu Yaparken Size Kesin Onay Verebilecek Bankaya Başvuru Yapmalıdır. Başvuru Yaptığınız Banka Size Red Verirse Bir Sonraki deneme Yapacağınız Bankada Buna İstinaden %90 Red Verecektir.

Bankalarla Bireysel Olarak Görüşmelerinizde Tc kimlik Numaranızla Giriş Yaparak Red Yada Onay Alabileceğinize Bakarlar. Onay Alınırsa Kullandırım Yapılır Red Olursa Olmadı Denir. Olmadı Denir Ama O Red Almış Olduğunuz Başvuru, Sonraki Banka Ve Başvuruda Size Olumsuz Olarak Yansıyacaktır.

Günümüzde Kredi İşlemlerini Danışmanlarla Çözüme Kavuşturmak Ve Çözüm Ortağı Olarak Bir Danışmanlık Şirketiyle Görüşmek En Mantıklı Olanıdır.

Misyonkredi.com Danışmanlık LTD ŞTİ Uzmanlar Tarafından Geliştirilen MyNot Raporlama Sistemini Kullanarak Kredi İşlemlerinizi Almaktadır. %90 lara Varan olumlu Sonuç Aldığımız MyNot Raporlama Sistemiyle Kredinizi Kullandırmayı Öngörmekteyiz. Mynot Raporu 79.90 TL Olup Siz Bu Yazıyı Okuyorsanız Size İnternetten Yapacağınız Başvuruya İstinaden 49.90 TL Olarak İndirim Sağlanmıştır.

 

 

Raporunuzu İndirimli Veya Standart Fiyattan Almak İçin Seçim Yapınız

İnternetten Başvuru Yaparak 49.90 TL den Raporumu Almak İstiyorum >>> Tıklayınız Mynot İndirimli Tutar

Müşteri Temsilcisiyle Görüşerek 0212 934 0112 89.90 TL Ödeyerek Rapor Almak İstiyorum

destek@misyonkredi.com

0212 934 0112

indirim sadece internet üzerindendir satral aramalarında 89.90 tl dir.

 

Faturalı Hatlara Nakit İmkanı İNCELE

 

 

 

KONU HAKKINDA SORU SORUN

SIK SORULAN SORULAR


Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alırım?
Kredi Notunuz Tek Başına Önem Arz etmemektedir. Tüm Olasılıklar Uzmanlarımız Tarafından Detaylı Olarak İncelenerek İşlemler Yapılmaktadır. Uygun Banka Tespiti Yaparken Sadece Kredi Notu İle Değerlendirme Yapılmamaktadır. 0212 934 0112
Emekliyim Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
Emeklilere 100.000 TL Yüz Bin Lira' ya Kadar Kredi Kullandırımı Yapmaktayız.
Ev Hanımları Kredi Kullanabilir Mi?
Evet Ev Hanımlarına Çalışmayanlara SSK Ve Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Tek Aradığımız Şey Banka Çalışması Olması Düzenli Bir Kredi Kartı Kullanıyor Olması
Kredi Alabilmek İçin Kredi Notumun Kaç Olması Gerekir ?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr
Emekliyim Kredim Var Tekrar Kredi Kullanabilir miyim?
Emeklilere Özel Kapamalı Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Örnek: 25.000 TL Kredi Kullandınız Ve Tekrar Kredi Almak İstiyorsunuz Mevcut Kredinizi Kapatarak Yeni Kredi Açılmasını Sağlıyoruz.
SSK (Sigortam Yok) Çalışmıyorum, Gelir Belgem Yok Veya Yetersiz Kredi Alabilir miyim ?
Gelir Belgesi Ve SSK Şartı Çalışma Durumu Bizler İçin Sorun Teşkil Etmez Kredi Çıkarırız.

Müşteri Yorumları

İcram var kredi çıkar mi
Özgün
Kredi almak istiyorum
Senem
Eşim ve benim icrada kredilerim var. İcraları kapatmak için krediye ihtiyacım var. İcraları kapadıktan sonra net 12000tl gelirim olacak. Yardımcı olabilirmisiniz.
Türker YİĞİT/Yasemin YİĞİT
Acil kredi
Yagmur
Banka sicilim bozuk
Yücel
Kayseri'de ikamet ediyorum,125 bin TL link bir ev ilanı var,bu parayı alabilirmiyim sizden
Sedat
Bize görüşmeleriniz sonucunda çıkardığınız ve söylemiş olduğunuz tarih 21 şubat 2020 tarihine kadar herhandigi bir kredi başvurusunda bulunmadığımız takdirde bu yapmış olduğumuz kredi başvurusu olumlu olacak mı?
Mahsun TOPER
Görüşmeleriniz sonucunda çıkan Kredi Risk raporunda bir ödememizin gecikmede olduğun görünüyor onu ödediğimiz takdirde bu sorun ortadan kalkıyor mu?
Mahsun TOPER
15000 tl kredi nasıl alabilirim kredi notum 0
Irmak Şentürk
İtyaç kredi çekmek istiyorum
Ercan