Hemen Ücretsiz Arayın 0212 934 0 112 destek@misyonkredi.com

Misyon Kredi Danışmanlık Kredi Şartları

Kredi Kullanmak İçin Sonuna Kadar Okuyunuz

  • İşlem Ücretleri Ne Kadar
  • Komisyon Ücreti Ne Kadar
  • Neden Rapor Ödemesi Alınır
  • Kredi Sürecini Nasıl Takip Ederim
  • Misyon Kredi Yasal Mı

Ssk Gelir Belgesi Ev Hanımı Olmak Sorun Değildir, Tüm Türkiye Genelinde Çalışma Yapılmaktadır.

MyNot Raporu Nasıl Hazırlanır

Mynot Raporlama Sistemi Her Müşteriye Özel Olarak Hazırlanarak sube.misyonkredi.com.tr adresinden veriler müşteriye özel olarak açılan alandan şifreleme sistemiyle iletilir. Mali verileriniz finansal gelir-giderleriniz bankalardan almış olduğunuz aksiyonlar tek dosya halinde birleştirilerek bankalara sunum yapılmaktadır.

Bu rapor doğrultusunda müşteriye uygun banka tespiti yapılmaktadır. Bankalarla görüşmelerimiz MyNot raporlama sistemiyle yapılmaktadır. 89.90 TL Rapor Ücreti vardır.

Herkes Kredi kullanabilir zira kredi kullanan müşteriler olmasa bankanın oluşunun anlamı kalmaz  ve ayakta kalma imkanı yoktur. Önemli olan doğru banka tespiti yapılmasındadır.

Bankalara teker teker başvuru yapıp sicili bozmak yerine uygun banka tespiti yaparak hedef banka ile görüşmek sorunu çözecektir. Sizin İçin Doğru Bankayı Biz Bulalım Siz Kredinizi Kullanın.

İşlem Ücretleri Ne Kadar: Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilirsiniz

İşlemlerimiz ücretlidir ve rapor ücretini sizden talep ediyoruz. Danışmanlarımızla telefonda görüşme sağlayarak yapmış olduğunuz başvurularda 89.90 TL Rapor Ücreti vardır.

Komisyon Ücreti Ne Kadar;

Hizmet bedeli siz kredi kullandıktan sonra %15 dir. Para cebinize girmeden ödeme yapmazsınız.

Örnek: 10.000 TL ( on bin lira) kredi kullandınız 1500 TL ( bin beş yüz lira) Hizmet bedeli alınmaktadır.

Neden Rapor Ödemesi Alınır;

Sizin Hakkınızda hiçbir bilgiye sahip değiliz ve bankaya Şu kişi kredi kullanmak istiyor dedik, bize sorulduğunda bu kişinin kredi alma riski bulunmaktadır neye göre bu bankaya geldin dendiğinde bunun cevabını biz veremeyiz.

Fakat elimizde resmiyete dayalı veriler olursa bu verilerle hem doğru banka ile irtibat sağlamış oluruz hemde cevabını veremeyeceğimiz sorularla karşılaşmamış oluruz.

Raporunuzu Almadan İşleme Başlamamız Mümkün değil, Nedeni Önce Şirket Olarak Biz Sizi Ne Kadar İyi Araştırırsak Ve Hakkınızda Ne Kadar Bilgi Sahibi Olursak, Görüşme Sağlarken O Denli Etkili Oluruz ve Ne Kadar Veri Edine bilirsek Sorulan Sorulara O derece Etkili Ve Mantıklı Cevap Verebiliriz. Sağlıklı Görüşme Yapılması Birinci Önceliktir.

Kredi Sürecini Nasıl Takip Ederim;

Her müşteriye yazılımsal olarak online bir alan açılır, bu alanlardan yaptığımız işlemleri ve raporu canlı olarak inceleme şansınız olacaktır.

MİSYON KREDİ ŞUBE: sube.misyonkredi.com.tr siz ödemenizi yaptıktan sonra bu alan size açılır

MİSYON KREDİ KREDİ TAKİP SİSTEMİ: kreditakip.misyonkredi.com.tr ödeme yapsanız da yapmasanız da bu alana giriş yapabilirsiniz. Fakat Bilgiler güncel olmayacaktır.

Misyon Kredi Yasal Mı:

İstanbul Ticaret Odası Kayıtlarımız İçin Tıklayınız

08508882901 whatsAppDestek

 

 

Kredi Kullanacağınız Bankaya Göre Faiz Oranları Ve Ödemeler Değişim Göstermektedir. Bankalar 60 Aya Kadar Vade İmkanı Sağlamaktadır.

KONU HAKKINDA SORU SORUN

Misyon Kredi Danışmanlık Kredi Şartları (12 Soru)

  1. Merhaba.borçlarımı kapatıp ev alacağım.150.000 tl krediye ihtiyacım var.yardımcı olabilir misiniz?

  2. Selam kredi notum son zamanlarda gecikmeli odemeler neticesinde 900 puana geriledi. Herhangi bir takibe maruz kalmadim. Sabit aylik gelirim 6.690 tl tum borclarimi bir kredi altinda birlestirmek icin 100.000 tl kredi kullanmak istiyorum ancak gecikmelerden dolayi sikinti yasiyorum. Gerekirse 300.000 tl degerinde bir arazim var onu da ipotek edebilirim bu sekilde kredi kullanabilecegim bir banka varmidir faiz orani nedir siz bu islemden ne kadar komisyon talep edersiniz tesekkurler

  3. 15000 tl kredim var düzensiz ödemelerimden dolayı kredi kullanamıyorum kasım 2019 da kredi notum 800 civarıydı kredi kullanabilir miyim

SIK SORULAN SORULAR


Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alırım?
Kredi Notunuz Tek Başına Önem Arz etmemektedir. Tüm Olasılıklar Uzmanlarımız Tarafından Detaylı Olarak İncelenerek İşlemler Yapılmaktadır. Uygun Banka Tespiti Yaparken Sadece Kredi Notu İle Değerlendirme Yapılmamaktadır. 0212 934 0112
Emekliyim Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
Emeklilere 100.000 TL Yüz Bin Lira' ya Kadar Kredi Kullandırımı Yapmaktayız.
Ev Hanımları Kredi Kullanabilir Mi?
Evet Ev Hanımlarına Çalışmayanlara SSK Ve Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Tek Aradığımız Şey Banka Çalışması Olması Düzenli Bir Kredi Kartı Kullanıyor Olması
Kredi Alabilmek İçin Kredi Notumun Kaç Olması Gerekir ?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr
Emekliyim Kredim Var Tekrar Kredi Kullanabilir miyim?
Emeklilere Özel Kapamalı Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Örnek: 25.000 TL Kredi Kullandınız Ve Tekrar Kredi Almak İstiyorsunuz Mevcut Kredinizi Kapatarak Yeni Kredi Açılmasını Sağlıyoruz.
SSK (Sigortam Yok) Çalışmıyorum, Gelir Belgem Yok Veya Yetersiz Kredi Alabilir miyim ?
Gelir Belgesi Ve SSK Şartı Çalışma Durumu Bizler İçin Sorun Teşkil Etmez Kredi Çıkarırız.

Müşteri Yorumları

DANIŞMANIM DUYGU HANIA TEŞEKKÜR EDERİM 95.000 TL KREDİMİ KULLANDIM YUNUS YAVAŞÇI 0533 050 65 77
YUNUS YAVAŞÇI
ben babamdan 800 tl yetim aylığı almaktayım şuan mevcut kredim var ptt kredi kartı borcum 35000 tl kapanıyor hep eger sizden çekebilirsem yetim aylığımı size bağışlayacağım saygılar
ayşe
Merhaba yaklaşık 50.000 bin tl bankaya kredi ve kredi kartı borcum var yasal takip süreci başladı sanırım kredi kullanıp tek yere borcum olmasını ıstiyorum yardımcı olabilirmisiniz
Selahattin akyar
kredi almak istiyorum kjkjkvllkophşlhjn
halil
kredi almak istiyorum
halil
Ev hanimiyim eşinden ayriyim iki cocugum var calismiyorum borçlarım var acil kredi ihtiyacim var bana cikar mi?
Nuray
Hacizli bir durumum var 1 seneye yakın oldu kredi çekebilirmiyim
Osman
Merhaba benim kredi notum düşük kredi çekmem gerekiyor şartlarınız nedir ? Ssk liyim özel sektörde çalışıyorum sicilim temiz
Öznur öztürk
Merhaba. Benim piyasa değeri yaklaşık 1.700.000 TL değerinde marmaris içmelerde müstakil evim mevcut. Evimi satılığa çıkardım ancak acil finansman ihtiyacım bulunmakta. Evimin üstünde 700000. Borç bulunmakta. Benimde buna ek olarak 300.000 TL acil nakite ihtiyacım var. Yani 1000.000 TL finansman karşılığı evimin ipotek karşılığı 3 ay süreli nakit arıyorum. Bu şekilde finansman temini sağlanıyorsa bilgi almak istiyorum.
Erhan Can
Kredi çekmek ıstiyorum
Nurullah