Hemen Ücretsiz Arayın 0212 934 0 112 destek@misyonkredi.com

Kredi Kullanmak Süreci Ve İşleyiş Hakkında Tüm Detaylar

Bankalardan Kredi alamayanlara veya onaylandığı halde daha fazla kredi tutarına ihtiyacı olanlara hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız İTO sözleşmeli olup tamamen yasaldır, yasal olup olmadığımızı ve sözleşmemizi İstanbul Ticaret Odasından sorgulayabilir ve kredi işlemlerinizi rahatlıkla bizlere bırakabilirsiniz.

Ben

Bankadan Kredi Alamıyorum Siz Nasıl Yapıyorsunuz

MisyonKredi Danışmanlık Şirketi İTO kayıtlı olup 5411 Sayılı bankacılık kanunlarına bağlı olarak çalışmalarını sürdüren sözleşmeli kredi danışmanlık şirketidir. Türkiye genelinde tüm bankalarla çalışmalarımız vardır ve yasaldır. Tüm bankaların şube ve genel müdürlükleriyle yazılı ve sözel olarak görüşmelerimizi sürdürmekteyiz.

  1. Sizler X bir banka ile sadece X bir şubesiyle görüşme yaparken bizler tüm bankaların tüm şubeleriyle size uygunluk gösteren banka ile görüşme sağlamaktayız.
  2. Siz başvuru yaparak olumlu olup olmadığını gözlemlerken bizler başvuru yapmadan size onay verecek banka tespiti yaparak görüşme sağlamaktayız.
  3. ÖNEMLİ Siz mevcuttaki borcunuza, çalışma şeklinize, kredi riskinize, yaşınıza, medeni durumunuza, gelir belgeli olup olmadığınıza vs durumlarınıza uygun banka tespit etme konusunda araştırma yapamayacağınızdan biz bu değerlerin araştırmasını yaparak banka tespiti yapmaktayız.

Komisyon ( Hizmet Bedeli) nedir ve ne kadar

Komisyon (Hizmet bedeli) % 15 dir ve siz krediyi kullanıp cebinize veya hesabınıza para geçtikten sonra sizden talep edilir. Örnek 20 BİN kredi kullandınız 3 BİN TL Komisyon Ödersiniz.

Kredi Başvurusu Rapor Ücreti Nedir

Kredi başvurusu için rapor ücreti alınmaktadır ve yasal olarak bu şekilde işlemler yapılmaktadır. Rapor ücreti 89.90 TL dir. Mynot Kredi Raporu alınmadan asla hiçbir müşteriye işlem yapılmamakta ve başvurusu alınmamaktadır.

Ücretsiz İşlem Yapan Kredi Danışmanlık Şirketleri

ÖNEMLİ Kredi başvurularınızı alarak rapor ücreti almadan çalışmalarını sürdüren danışmanlık şirketleri çok sayıda vardır fakat %99 u tombala diye tabir edilen ya çıkarsa diyerek işlem yapmaktadır ve sicilinizi geri dönülmez şekilde olumsuz etkilemektedir.

Rapor olmadan sizin adınıza hangi banka ile görüşme sağlayabiliriz size uygun hangi bankadır size nasıl kredi alırız asla tespit edemeyiz ve sizin de sicilinizi etkilememek için işlem alamayız.

Rapor Ücreti Yatırarak Kredi Başvurunuza Devam Etmek İsterseniz WhatsApp Destek:

KONU HAKKINDA SORU SORUN

SIK SORULAN SORULAR


Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alırım?
Kredi Notunuz Tek Başına Önem Arz etmemektedir. Tüm Olasılıklar Uzmanlarımız Tarafından Detaylı Olarak İncelenerek İşlemler Yapılmaktadır. Uygun Banka Tespiti Yaparken Sadece Kredi Notu İle Değerlendirme Yapılmamaktadır. 0212 934 0112
Emekliyim Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
Emeklilere 100.000 TL Yüz Bin Lira' ya Kadar Kredi Kullandırımı Yapmaktayız.
Ev Hanımları Kredi Kullanabilir Mi?
Evet Ev Hanımlarına Çalışmayanlara SSK Ve Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Tek Aradığımız Şey Banka Çalışması Olması Düzenli Bir Kredi Kartı Kullanıyor Olması
Kredi Alabilmek İçin Kredi Notumun Kaç Olması Gerekir ?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr
Emekliyim Kredim Var Tekrar Kredi Kullanabilir miyim?
Emeklilere Özel Kapamalı Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Örnek: 25.000 TL Kredi Kullandınız Ve Tekrar Kredi Almak İstiyorsunuz Mevcut Kredinizi Kapatarak Yeni Kredi Açılmasını Sağlıyoruz.
SSK (Sigortam Yok) Çalışmıyorum, Gelir Belgem Yok Veya Yetersiz Kredi Alabilir miyim ?
Gelir Belgesi Ve SSK Şartı Çalışma Durumu Bizler İçin Sorun Teşkil Etmez Kredi Çıkarırız.

Müşteri Yorumları

Bankayla bıraz sorunum var yedısene ocesınden
Aysel
Rica ederim bana yardım edin bugğne gelecek paralarım aksadı ve ödemelerim var yardımcı olun lütfen
Hasan
1170 kredi puanım var red yedim fazla başvuru yaptım ve kredi çekmem gerek nasıl yardımcı olabilirsiniz
Hasan
Bankalarla sorunum var nasıl kredi alabilirim
Oktay
Ev hanımıyim kredi lazım
Hatice kaya
Benim yapilandirdigim 49000 TL borcum var hem emekliyim hemde çalisanim benim uygun faizle kredi kullanıp borcumu kapatmak istiyorum yardımcı olmanızı temenni ediyorum.teşekkürler
Ahmet
iyi günler beni ararmısınız
mahir
Kredim onaylanmis ama cekemiyorum kefil istiyolar yardimci olurmusunuz
Armagan cacan
Kredi karti almak istiyorum
Abdulvahap güren
Kredi kartı çıkarmak istiyorum
Abdulvahap