Kredi Alamıyorum - KREDİ ÇIKARTILIR Kredi Alamıyorum

Kredi Alamıyorum

Hemen Ücretsiz Arayın 0212 934 0 112 destek@misyonkredi.com

Kredi Alamıyorum

Kredi Alamıyorum, makalemizi okumayı tamamladığınızda neden kredi alamadığınız ve nasıl kredi alacağınız hakkında önemli fikirlere sahip olacaksınız. Sakın bana kredi çıkmıyor demeyin bizi takip edin. Bankalara doğru başvuru yaparak mutlaka istediğiniz krediye sahip olabilirsiniz. Kredi alamıyorum diyerek bize ulaşan müşterilerin hemen hemen hepsi. Banka, banka gezerek olabildiğince başvuru yaparak sicillerini bozmaktadır.

Kredi Neden onaylanmıyor

Her bankaya başvuru yaptım ama kredi neden onaylanmıyor, sürekli red alıyorum. Sizde bankalardan red alıyorsanız en büyük sorun çok sayıda başvuru yapmanızdır. Kredi başvuru sayısı 4 ün üzerinde ise kredi almanız çok zorlaşacaktır. Çok sayıda kredi başvurusu kredi notunuzu da düşürecektir ve diğer bankalarda da olumsuz olmasına sebep olacaktır.

Kredi Başvuru Sayısı Düşer mi

Bankalara gereksiz yapılmış kredi başvuruları, kredi kullanımında büyük olumsuzluk teşkil edecektir. Kredi başvuru sayısı düşer mi, bunun cevabını vermek oldukça zor. Başvuruların silinmesi zaman almaktadır ve en az 6 ay gerekir. Kredi başvuruların silinmesi için bankalara başvuru yapmayı bırakmalı düzgün bir danışmanlık şirketi ile çalışmalıdır.

Kredi Başvurularının Silinmesi

Danışmanlık adı altında hizmet verdiğini iddia eden çok sayıda sıkıntılı firmalar vardır, bu firmaların çoğu merdiven altı diye adlandırdığımız yerlerdir. Bazı kredi danışmanlık şirketleri   300 – 400 lira talep ederek kredi başvurularının silinmesi adına işlem yaptıklarını söylerler fakat aslı astarı yoktur tamamen dolandırıcılıktır. Bu konuda aldanmamanızı ve bu kişilerden sakınmanız gerektiğini tavsiye ederiz.

KONU HAKKINDA SORU SORUN

Kredi Alamıyorum (1 Soru)

SIK SORULAN SORULAR


Emekliyim Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
Emeklilere 100.000 TL Yüz Bin Lira' ya Kadar Kredi Kullandırımı Yapmaktayız.
Emekliyim Kredim Var Tekrar Kredi Kullanabilir miyim?
Emeklilere Özel Kapamalı Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Örnek: 25.000 TL Kredi Kullandınız Ve Tekrar Kredi Almak İstiyorsunuz Mevcut Kredinizi Kapatarak Yeni Kredi Açılmasını Sağlıyoruz.
SSK (Sigortam Yok) Çalışmıyorum, Gelir Belgem Yok Veya Yetersiz Kredi Alabilir miyim ?
Gelir Belgesi Ve SSK Şartı Çalışma Durumu Bizler İçin Sorun Teşkil Etmez Kredi Çıkarırız.
Ev Hanımları Kredi Kullanabilir Mi?
Evet Ev Hanımlarına Çalışmayanlara SSK Ve Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Tek Aradığımız Şey Banka Çalışması Olması Düzenli Bir Kredi Kartı Kullanıyor Olması
Kredi Alabilmek İçin Kredi Notumun Kaç Olması Gerekir ?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr
Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alırım?
Kredi Notunuz 1000 Kkb Altında İse Kredi Alamazsınız Fakat Size Yardımcı Olmasını İstediğiniz Bir Yakınınız Varsa SSK Olmasa da Çalışmasa da Banka Çalışması Varsa Kredi Alabiliriz Bizlere Bu Konuda Danışabilirsiniz

Müşteri Yorumları

Teşekkürler
Kemal
Emekliyim sicilim bozuk kıredi çıkarmı?
ÖMER
Ek gelir nasıl olcak
İlhan teker
20000 krediye ihtiyacım var
Tüncer korkmaz
5000 tlye ihtiyaçım var acil bebek için kredi çalışıyorum sigortalıyım
serenay hürmeydan
Kredi kartı ihtiyacım var
Sinan kaya
Ticarî bir işe giricem biraz param noksan. 40 bin lira kadar nakte ihtiyacım var güzel getirisi sağlam bir iş kuracağım ailem herkes yanımda destek olacak. Çok güzel Çok nezih bi o kadarda işlek bi cadde üzerinde gıda sektörü uzerine iş kuracağım. Bana geri dönüş yaparsanız memnun olurum.
Salim
Sigirtasizim çalışmıyorum ama iş kurmam için 30000 TL lazım
Selim
Kredi ve kredi kartlarım gecikmede ödeme yapamıyorum borçlarımı bir araya toplamak istiyorum
Emrah
Merhabalar, yaklaşık 25.000 ile 30.000 arasına ihtiyacım var umarım yardımcı olabilirsiniz
Günay Gürcüoğlu