Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2021

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2021

0212 934 0112 bizi arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz

Faizli olarak veren sunan bankalar bulunduğu gibi 2021 yılında da faizsiz kredi veren bankalar 2021 bulunabilmektedir. Dolaysıyla faiz durumu söz konusu olmadan kredi çekmek istediğinizde ilgili bankalar ile iletişime geçebilmektesiniz. Ülkemizde özellikle de katılım bankalarının tümünde sıfır faizle kredi olanağı sunulabilmektedir. Bunun dışında Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Türkiye İş Bankası, Odeabank, Deniz Bank, Enpara, Yapı Ve Kredi Bankası, Garanti Bankası, Vakıflar Bankası ve Halk Bankası gibi birçok bankalar tarafından da farklı süreçlerde düzenlemiş oldukları mevduat limitleri ve kredi kartı prosüdürleri dahilinde faizsiz kredi hizmeti sunulabilmektedir. Özellikle sıfır faiz olanağı ile kredi almak istediğinizde Kuveyt Türk, Albaraka Türk gibi önde gelen katılım bankalarını tercih edebilmektesiniz.

Faizsiz Kredi Koşulları Nelerdir?

Bankalardan faizsiz kredi koşulları faizsiz kredi talebinde bulunmak istediğinizde bazı kriterleri sağlamanız gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız, örneğin tarım tarım kredisi başvurusu yaptığında kırsal alanda ikamet ediyor olmanız, gelir durumunuzu gösteren belgeyi ibraz etmeniz, banka kredi notunuzun iyi düzeyde olması, banka tarafından talep edilmesi durumunda ipotekli tesisinizin üzerinizde veya kefil gösterdiğiniz bireyin üzerinde kayıt olması, eğer teşvik devlet yardımlı bir programa dahil ise, önceki süreçlerde söz konusu programa ilişkin başvuru yapmamış olmanız gibi birçok kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Faizsiz Kredi Başvurusu Nereden Yapılmaktadır?

Faizsiz kredi başvurusu yapmak istediğinizde öncelikle ilgili bankada bir hesabınızın yer alması gerekmektedir. Bu işlemden sonrasında tercihiniz doğrultusunda banka şubesinden, banka kurumsal web sitesinden veya internet bankacılığı üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Faizli kredi türlerine oranla birçok yönden avantajlar sunan faizsiz kredi türleri hakkında, aylık taksit miktarı ve vade seçenekleri hakkında bilgiler almak istediğinizde bankanız ile iletişime geçebilmektesiniz.

Hızlı Başvuru google-site-verification=jCHcYrqRrJZ5xCPx-y8ZUgh1-HYNTshN0CrA6fwgLjI

Başvuru Formu