Bireysel Kredi Hakkında

Bireysel Kredi Hakkında

Bireysel kredi hakkında zaman zaman ihtiyaç duyup kullanmak istediğiniz veya sicilinizden dolayı kullanamadığınız kredi.

Şirketimiz 5411 sayılı bankacılık kanunlarına uygun olarak kredi alamayan müşterilere bireysel kredi kullanmalarında yardımcı olmaktadır.

Komisyonla tüm onaylanmayan kredileri onaylatıyoruz. Ön ödeme yok peşin para yok siz krediyi kullandıktan ve hesabınıza geçtikten hemen sonra sizden %5 ile %15 arasında hizmet bedeli istenir. Bankalarda sorununuz ne olursa olsun kesin olarak sonuca ulaşmaktayız.

Danışmanlarımız kaydınızı aldıktan sonra aynı gün içerisinde raporlarınız hazırlanarak sonuçlandırmaktayız. 0212 934 0112

bireysel kredi hakkında

Komisyonla Kredi Güvenilir Mi

Bireysel Kredi Hakkında danışmanlık şirketlerinden yardım almadan önce sicillerini ve sözleşmelerini incelemenizi tavsiye ederiz. Şirketimiz İstanbul ticaret odasına kayıtlı olup 5411 sayılı bankacılık kanunlarına uygun olarak çalışmalarını sürdüren yasal bir danışmanlık şirketidir. Siz krediyi kullanıp hesabınıza geçmeden komisyon almıyoruz.

Sicilim Bozuk Kredi Alabilir Miyim

Bireysel Krediler Hakkında yardım alacağınız zaman şu soruyu sorabilirsiniz benim sicilim bozuk nasıl kredi çıkaracaksınız. Öncelikle siciliniz düzgün olsa bizimle irtibat sağlamadan bankadan kredi kullanabilirsiniz ve komisyon ödemeden ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bizim devreye girdiğimiz an sizin siciliniz bozuk ve kredi alamayacağınız durumdadır. Sizin adınıza onlarca banka ve şubeleriyle yazılı ve sözel olarak görüşerek uygun banka tespiti yapmaktayız ve aynı gün onay almaktayız. Daha detaylı bilgi almak için 0212 934 0112 den danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Hızlı Başvuru google-site-verification=jCHcYrqRrJZ5xCPx-y8ZUgh1-HYNTshN0CrA6fwgLjI

Başvuru Formu