Hemen Ücretsiz Arayın 0212 934 0 112 destek@misyonkredi.com

Bana Kredi Çıkar mı Sorusunun Cevabı İçin Lütfen Sonuna Kadar Okuyunuz;

Bankaların bazı kredi verme politikaları vardır bu politikalar bankadan bankaya değişmektedir mesela size şöyle bir örnek verelim.

Ali X bir Banka’dan maaş alıyor ve geçmişten gelen bazı sorunları var bu sorunlar geç ödeme çok başvuru vs durumlar ve Ali şuanda 2500 lira maaş alıyor ve krediye ihtiyacı var Ali bu sebepten dolayı ilk gideceği Banka maaş aldığı X bankası ve tabii ki Ali o bankadan ret alıyor sebebi ise Ali o bankanın prosedürlerine uymuyor ama Ali ilk başta Y Bankasına gitmiş olsaydı oradan Onay alabilecekti sebebi ise X bankası Ali’nin geçmişten gelen sorunlarını göz önüne alarak Ali’yi riskli buluyor ama Y Bankası bu durumu görmezden gelebiliyor ancak Ali X bankasın’dan red cevabı aldığı için Y bankası’da Ali’ye ret vermekte çünkü bankalar otomatik olarak sizin başvuru yapıp red aldığınızı görebilmektedir.

Peki Bu Durumda Ne Yapmanız Gerekli;

Bu durumda tüketici olarak sizin yapabileceğiniz şeyler tabii ki var ancak çok uzun süren işlemlerdir bundan kaynaklı olarak eğer acil nakit ihtiyacınız var ise maalesef sizin tek başınıza yapabileceğiniz bir şey yok profesyonel destek almalısınız.

Kredi Danışmanlık Şirketlerinin Güvenilir Olduğunu Nasıl Anlarım?

Kredi Danışmanlık Şirketleri bulundukları şehrin Ticaret Odasına kayıt olmak zorundadır ve 5411 sayılı Bankacılık Kanunlarına bağlı olarak çalışmak zorundadırlar çalışmış olduğunuz firmayı bulunduğu şehrin ticaret odasının resmi internet sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.


Kredi Danışmanlık Şirketleri Ne Yapar;

Günümüz itibari ile piyasada çok fazla Kredi Danışmanlık Şirketi bulunmaktadır ancak işini çok iyi yapan dürüst firmalar olduğu gibi maalesef her sektörde bulunan kötü niyetli firmalar’da bulunmaktadır kredinizi almadan önce ssk parası, sicil düzeltme parası, haciz kaldırma parası vs adı altında 500 liradan 5000 liraya kadar para talep eden şahıs veya firmalarda bulunmaktadır ancak maalesef ki sadece verdiğiniz para ile kalıp bir daha ulaşamamaktasınız. Firma seçimi yapar iken çok dikkatli olmak gerekli öncelikle resmi olmalı yoksa maalesef başınız ağrıyabilir. Kredi Danışmanlık Şirketleri sizin adınıza Merkez Bankasının Alt yapısını kullanarak oluşturduğu kişisel veri raporu yani MYNOT Raporu ile işlem yapar ve bu rapor ile aynı anda adınıza başvuru yapmadan tüm bankalara sorgulama yapar ve onay alabildiği bankaya başvuru yaparak onay alır ve kredinizi kullandırır.

MyNot Raporu Nedir?

MyNot Raporu sizin kişisel veri raporunuzdur ve Yasal çalışan Kredi Danışmanlık Şirketleri bu rapor ile işlem yapmaktadır ve bu Rapor İle Sizin bankalarda kayıtlı geçmiş kredileriniz, mali bilgileriniz, finansal gelir-giderleriniz, geçmişe yönelik bankalarla almış olduğunuz aksiyonların Tek Bir Dosya Halinde Birleştirilerek Uygun Banka  Tespiti Yapılmaktadır ve uzmanların % 100’e varan sonuçlar Almayı Planladığı  MyNot Raporu ile Kredinizi Kullandırmak İçin Yoğun Bir Çalışma Yapılmaktadır.

İşlem Ücreti Alınıyor mu?

Hiç bir Kredi Danışmanlık Şirketi sizden işlem ücreti talep etmez sadece Mynot Rapor ücreti alır bunun sebebide rapor kişiye özel hazırlanan ve Merkez Bankasının alt yapısı kullanılarak oluşturulduğu için para ile alınan bir rapordur ve bundan kaynaklı olarak Kredi Danışmanlık şirketleri bu parayı ceplerinden vermezler bundan kaynaklı olarak Kredi çekmek isteyen kişilerin kendisi vermektedir ücreti.

MyNot Rapor Ücreti Ne Kadardır?

Mynot Raporunun 01.01.2020 Tarihinden itibaren 89,90 ₺ dir yıllık tefe tüfe oranlarına göre artış göstermektedir.

MyNot Raporunu Çıkardıktan Sonra Kredim Çıkmaz İse Ne Olur?

MyNot raporunuzu çıkardıktan sonra çalışmış olduğunuz firma sizin için yoğun bir çalışma yapmalıdır ve sizlere krediniz çıkana kadar hizmet vermelidir çünkü siz artık o firmanın bir müşterisi oldunuz ve krediniz çıkana kadar sizin ile ilgilenmelidirler.

MyNot Rapor Ücreti Çıkan Kredi’den Kesilmez Mi?

MyNot Raporunuz zaten ücretli olan bir evrak olduğu için işlemlere başlanmadan önce çıkarılması gereken bir rapordur bundan kaynaklı olarak maalesef bu şekilde hiç bir firma işlem yapmaz.

Başvuru Yaptıktan Sonra Sonucum Ne Zaman Gelir?

MyNot Raporunuz çıkarıldıktan sonra 2 saat içerisinde sonucunuz gelmelidir.

Misyon Kredi Güvenilir Bir Şirket Midir?

MisyonKredi Danışmanlık Şirketi Bankaların 5411 sayılı bankacılık kanunlarına bağlı olarak çalışmalarını sürdüren %100 Yasal bir danışmanlık şirketidir ve İstanbul Ticaret Odasına Kayıtlı bir şirketdir ve Türkiye’nin ilk ve tek yasal Kredi Danışmanlık Şirketidir aynı zamanda bugüne kadar 200.000 den fazla müşteriye destek vermiştir ve youtube’de ve sosyal medya hesaplarında 130,000 memnuniyet oranı alarak Türkiye’nin en iyi Kredi Danışmanlık firması seçilmiştir aynı zamanda MyNot Raporunu Yasal olarak sizlere sunabilen bir şirketdir.

Kredi Uzmanımız Yiğit Bey’den MyNot Raporunuzu Almak İçin WhatsApp Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz.

WhatsApp İkonuna Tıklayarak Direkt Mesaj Gönderebilirsiniz. >>>

KONU HAKKINDA SORU SORUN

BANA KREDİ ÇIKAR MI ? (1 Soru)

  1. Merhaba benim 10 yıl kadar önce bankalarda sorunum vardı ödeyemedim şuan 2600 tl maaşla çalılıyorum ama kredi kullanamıyorum yani deyim yerindeyse kara listedeyim ben alabilirmiyim şimdilerde evlenmek üzereyim saygılar

SIK SORULAN SORULAR


Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alırım?
Kredi Notunuz Tek Başına Önem Arz etmemektedir. Tüm Olasılıklar Uzmanlarımız Tarafından Detaylı Olarak İncelenerek İşlemler Yapılmaktadır. Uygun Banka Tespiti Yaparken Sadece Kredi Notu İle Değerlendirme Yapılmamaktadır. 0212 934 0112
Emekliyim Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
Emeklilere 100.000 TL Yüz Bin Lira' ya Kadar Kredi Kullandırımı Yapmaktayız.
Ev Hanımları Kredi Kullanabilir Mi?
Evet Ev Hanımlarına Çalışmayanlara SSK Ve Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Tek Aradığımız Şey Banka Çalışması Olması Düzenli Bir Kredi Kartı Kullanıyor Olması
Kredi Alabilmek İçin Kredi Notumun Kaç Olması Gerekir ?
Kredi Notu Tek Başına Anlam İfade Etmemektedir Ve Bu Sebepten Dolayı Çok Detaylı İnceleme Gerekmektedir, 0212 934 0112 0850 888 29 01 basvuru.misyonkredi.com.tr
Emekliyim Kredim Var Tekrar Kredi Kullanabilir miyim?
Emeklilere Özel Kapamalı Kredi İmkanı Sağlıyoruz. Örnek: 25.000 TL Kredi Kullandınız Ve Tekrar Kredi Almak İstiyorsunuz Mevcut Kredinizi Kapatarak Yeni Kredi Açılmasını Sağlıyoruz.
SSK (Sigortam Yok) Çalışmıyorum, Gelir Belgem Yok Veya Yetersiz Kredi Alabilir miyim ?
Gelir Belgesi Ve SSK Şartı Çalışma Durumu Bizler İçin Sorun Teşkil Etmez Kredi Çıkarırız.

Müşteri Yorumları

DANIŞMANIM DUYGU HANIA TEŞEKKÜR EDERİM 95.000 TL KREDİMİ KULLANDIM YUNUS YAVAŞÇI 0533 050 65 77
YUNUS YAVAŞÇI
ben babamdan 800 tl yetim aylığı almaktayım şuan mevcut kredim var ptt kredi kartı borcum 35000 tl kapanıyor hep eger sizden çekebilirsem yetim aylığımı size bağışlayacağım saygılar
ayşe
Merhaba yaklaşık 50.000 bin tl bankaya kredi ve kredi kartı borcum var yasal takip süreci başladı sanırım kredi kullanıp tek yere borcum olmasını ıstiyorum yardımcı olabilirmisiniz
Selahattin akyar
kredi almak istiyorum kjkjkvllkophşlhjn
halil
kredi almak istiyorum
halil
Ev hanimiyim eşinden ayriyim iki cocugum var calismiyorum borçlarım var acil kredi ihtiyacim var bana cikar mi?
Nuray
Hacizli bir durumum var 1 seneye yakın oldu kredi çekebilirmiyim
Osman
Merhaba benim kredi notum düşük kredi çekmem gerekiyor şartlarınız nedir ? Ssk liyim özel sektörde çalışıyorum sicilim temiz
Öznur öztürk
Merhaba. Benim piyasa değeri yaklaşık 1.700.000 TL değerinde marmaris içmelerde müstakil evim mevcut. Evimi satılığa çıkardım ancak acil finansman ihtiyacım bulunmakta. Evimin üstünde 700000. Borç bulunmakta. Benimde buna ek olarak 300.000 TL acil nakite ihtiyacım var. Yani 1000.000 TL finansman karşılığı evimin ipotek karşılığı 3 ay süreli nakit arıyorum. Bu şekilde finansman temini sağlanıyorsa bilgi almak istiyorum.
Erhan Can
Kredi çekmek ıstiyorum
Nurullah